خیابان شریعتی دهان باز کرد!

حوالی ساعت ١٩:٣٠  دوشنبه ۴/۶/١٣٨٧ بود که خیابان دکتر شریعتی بر اثر حفاری مترو فرو ریخت و یک دستگاه پژو ۴٠۵ رو به کام خودش کشید! راننده این خودرو بلافاصله از خودرو بیرون اومد و جون خودشو نجات داد! البته بعد از بیرون آوردن خودرو پس از حدود ٣ساعت و نیم تلاش !!!!!!! ماموران آتش نشانی و پلیس و ... _که واقعا بساط سرگرمی مردم رو فراهم آورده بودن _ جای تعجب داشت که راننده هیچ آسیبی بهش وارد نشده بوده!

البته ناگفته نمونه که پیمانکارای مترو با جرثقیل خودشون ماشین رو بیرون آوردن!!!

یک دستگاه ون  هم که به ظاهر مختص پخش مواد غذایی بود هم  از معرکه نجات پیدا کرد! دو چرخ این خودرو توی گودال افتاد و بعد از چند دقیقه به کمک جرثقیل از گودال بیرون آورده شد.

استفاده از اسپری اشک آور برای متفرق کردن مردم از سوی نیروی انتظامی در نوع خودش جالب بود! مامورا برای متفرق کردن مردم چند بار از این حربه استفاده کردن!!!

(این حادثه درست در تقاطع خیابان یخچال روبروی شرکت نوشابه انرژی زای OR  اتفاق افتاد و جالب اینجاست که اعضای این شرکت از ساعت ١۶ با دیدن ترکهایی که توی خیابون دیده بودن و نشست دیوارهای خارجی ساختمان شرکت این حادثه رو پیش بینی کرده بودن ولی مرجعی برای پاسخگویی وجود نداشت!!!)

خوشبختانه این حادثه به خیر گذشت ولی یاد آوری یه نکته لازمه!!! چند وقت پیش یکی از مسوولان محترم توی مصاحبه ای گفته بود که باید خیابان دکتر شریعتی برای حفاری مترو بسته می شد ولی ما تلاش کردیم و خیابان رو نبستیم تا مردم دچار مشکل نشن!!!

حدود یک ماه پیش هم چند متر اون طرف تر یه ریزش کوچک به وجود اومد که بلافاصله برطرف شده بود! باید گفت که خدا سومیش رو به خیر بگذرونه!

در آخر هم لازمه از مسوولین آتش نشانی که نهایت تلاش خود را  برای بستن نوار خطر حول محوطه ی فرو ریخته ی خیابان و باز و بسته کردن شیلنگهای خودشون و همچنین قدم زدن توی محوطه و همچنین از نیروی انتظامی برای به کار بردن اسپری اشک آور برای برقراری نظم و انضباط و آرامش اهالی محل انجام دادن تشکر و قدر دانی بشه!

 

خیابان-شریعتی

 

خیابان-شریعتی

 

خیابان-شریعتی

/ 5 نظر / 29 بازدید
رز آبی

وقتی اون جمله رفته رفته کم رنگ میشه ... یعنی چی !!!

فاطمه

بچه جون نگفته بودی یه وب دیگه هم داری؟؟؟ یه سری به کل وبلاگت زدم! بابا استعداد نهفته...

خزان

من الان قاطیم!انقدر که این روز و شب متفاوت بود دارم گوناگونی بالا میارم!!خونه هم که رسیدیم حال،حال متفاوتی بود!!دارم خوابشم امتحان می کنم.احتمالا این هم...!!! من قاط قاطم!اصلا چرا تو هیچی ننوشتی؟هااا؟! من می خوااااااام بر________م برم برم از اینجا از حال از تکرار... من می خوام برم فقط همین...

نگار

مملکتمون مملکت گل و بلبل دیگه ،از زمین و آسمان درش میباره[ناراحت]. یه دنیا معذرت از اینکه انقد دیر اومدم [گل] شاد باشی...و عاشق.

حمید

سر...به سلامت باد[عینک] آدما اینجا مهم نیستن[ناراحت] آخر و عاقبتمون به خیر باشه[ناراحت]