<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

 دیروز که وقت نشد بنویسم و عید رو تبریک بگم.اما ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره برای همین امروز میگم که عیدتون مبارک.عیدم هم مبارک.مرثی از خودم که عیدمو تبریک گفتم به خودم.عید خانومیمم مبارک.

 خوب میرم سر اصل مطلب.چند تا از دوستان با تمام احترامی که براشون قائلم و اصلا در حدی نیستم که بخوام ازشون گلایه کنم یه فکرایی زده به سرشون.حالا این دلزدگی از کجا آب خورده که در عرض چند روز سه چهار تا از دوستان همه با هم میگن که دیگه توی وبلاگشون نمیخوان به نوشتن ادامه بدن و میرن جای دیگه مینویسن جایی که کسی نشناستشون؛نمیدونم.اما جای گلایه داره.شما که مخاطب جمع کردین و روابطی رو ایجاد کردین باید در مورد این روابط احساس مسئولیت کنید.شما که این رابطه ی دوستانه رو به وجود آوردید باید بدونید که با یه سری صحبتهایی که شاید هم تا حدودی درست باشه نباید اینجوری اون رو به هم بزنین.فکر کنم دیگه گلایه کافی باشه.

من میخواستم جملات قصار بنویسم اما نشد یه دونه مینویسم بقیه هم طلبتون. باشه برای بعد.  

 زمان برای هیچ کس صبر نمیکند.قدر هر لحظه خود را بدانید.قدر آن رابیشتر خواهید دانست؛اگر بتوانید آن را با دیگران نیز تقسیم کنید.

نمیدونم از کی بود.قشنگ بود منم نوشتمش.

سرعت اين پرشين بلاگ الآن که اين مطلب رو پست کردم و قالب رو عوض کردم خيلی بالاست.کلی تعجب آوره.خدا کنه هميشه اينجوری بمونه.

ديگه داره اين دوری زيادی نفس گير ميشه.تحملش امروز سخت تر از ديروزه و فردا سخت تر از امروز.خدا جون کمکم کن.

 شاد باشید…

 

 

/ 13 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رز آبي

سلام ٬ عيتون جفتتون مبارک :X معذرت که دير کردم ... به در ميگيد ديوار حواسشو جمع کنه:D جمله هم خيلی مامان بود ٬ وای قلبم ٬ مرسی لينک :X برا خودم هم دل کندن سخته ميام حتما ميام من اگه منبر و شما رو نداشته باشم دق می کنم ٬ ممنونم ٬ موفق و خندون باشی تپل :)

مهربانو

سلام. از بلاگ ای روزگار به اينجا رسيدم...با حرفاتون موافقم و کاش همه بدونند که در حد خودشون حرفاشون قشنگه و حيفه دفتر خاطراتشونو ناتمام رها کنند.يه روزی اين حرفا دلنشين تر از حالا ميشه...موفق و شاد باشيد

لیلی

واقعا تحمل اين زندگی از توان من خارجه!!!!!!!

مهدی تهرانی

براي كاري كه ميخواهي انجام دهي و براي تو نفع دارد. دوست خود را مرنجان و او را از دست نده چون دوست مي تواند براي تو و به نفع تو بيش از يك كار انجام دهد

yalda

تو که بارونُ نديدی/گلِ ابرا رو نچيدی/ گله از خيسی جاده هاي«غربت» ميکنی ..... يه کم قات زدم. ببخشيد. منم به روزم

سید

سلام........خسته نباشی... من يک گروه فرستادم دنبال اين خونخوار بيست دلار هم بيست دلاره

قاصدك

سلام دوست من خوبين؟ به قل رزي جونم عيد جفتتون مبارك البته با كمي تاخير...آره اگه اينو باور مي كرديم (زمان) خيلي موفق بوديم خودم رو مي گم ها (;............خدا هم كمكت مي كنه........ شاد باشي.

گلسو

باور کن خیلی هم دیگه بی معرفت نیستم...تقریبا همیشه میام ولی مثل برای مطلب قبلی نتونستم چیزی بنویسم... از اون شیره تموم کردی که میمالیدی به سرت؟؟؟من تازهء تازه خریدم،تعارف نکن؛)

صدف(شب تنهايي)

سلام ...وای چه قالب قشنگی داری.محشره.نوشته هات هم قشنگه.مرسی بهم سر زدی.به روزم اگه بيای خوشحال ميشم.عاشق باشی مهربون